Chłodziarka Lindr CWP 100

Kod produktu: CWP100
Dostępność: Brak na stanie
Cena z VAT: 5 108,80 zł
Cena bez VAT: 4 153,50 zł

Pełny opis produktu

Opis produktu:
Chłodziarka do wody LINDR CWP 100 to profesjonalne urządzenie, które wyróżnia się na tle innych chłodziarek do wody nie tylko designem i jakością wykonania, ale także wysoką wydajnością przy niewielkich gabarytach i łatwym montażu. Konstrukcja chłodziarki to zupełna nowość w tej kategorii chłodziarek do napojów.
Pętle zamontowane w tej chłodziarce są przeznaczone do chłodzenia zbiorników ciśnieniowych (piwo, lemoniada...)
Do chłodzenia wina konieczne jest użycie pompy, która jest częścią jednostki chłodzącej (nie jest używana do zbiorników ciśnieniowych) i podłączenie jej do wymiennika ciepła (płyta chłodząca, podwójny płaszcz na zbiorniku, spirala ze stali nierdzewnej). W przypadku korzystania z większej liczby naczyń
konieczne jest podzielenie dystrybucji lub połączenie szeregowe. Wydajność chłodzenia można regulować w zakresie 1-8 w zależności od potrzeb.

Wydajność chłodzenia ciągła 80-90l/h, maksymalna 100l/h.

Nowoczesna sprężarkowa jednostka chłodnicza LINDR wykorzystuje energię wejściową bezpośrednio do chłodzenia, gwarantując w ten sposób minimalne zużycie energii.

Wysokiej jakości i równomierne chłodzenie napoju odbywa się bez szoku temperaturowego w wystarczająco długim ślimaku ze stali nierdzewnej.

Dobrze schłodzony napój jest gotowy po 10-15 minutach od włączenia urządzenia.

Nowoczesny układ technologii chłodzenia LINDR gwarantuje prostotę i dostępność interwencji serwisowych oraz łatwość konserwacji.

Technologia chłodzenia LINDR jest o 45% bardziej wydajna niż jej zasilanie elektryczne.

Zastosowane materiały i komponenty spełniają najwyższe wymagania norm higienicznych, gwarantując bezawaryjną, cichą pracę urządzenia i długą żywotność tego agregatu chłodniczego.

Chłodziarka może być również dostarczona bez pętli ze stali nierdzewnej (nie może chłodzić beczek ciśnieniowych). W przypadku dostawy bez pętli cena jest niższa o około 500Kč.


Informacje techniczne:
Wydajność (l/godz.) Do 0°C/Tk 50°C: 100
Wydajność sprężarki chłodzącej (KM): 3/8
Długość pętli chłodzących (m): 3x14

Masa netto (kg):30,5
Wymiary szkieletu (WxDxHxH mm): 270x340x610
Pojemność zbiornika wody (l): 14
Bank lodu (kg): 0-2
Wylot pompy schładzającej (m): 7

Uwaga: Zdjęcie służy wyłącznie do celów ilustracyjnych.

Specyfikacja produktu